JEDINEČNÁ MOŽNOSŤ SPROSTREDKOVANIE KÚPY TOVARU Z ÁZIE ZA SKVELÉ CENY

Prečo sú tovary vystavené v našej internetovej galérii Bonie.sk tak lacné a prečo neplatíte žiadne poštovné?

Sprostredkovávame Vám jedinečnú možnosť kúpy Vami vybraného tovaru priamo od dodávateľov z Ázie. U nás teda zaplatíte iba cenu tovaru, za ktorú sa predáva v Ázii, a navyše nízky poplatok Prevádzkovateľovi galérie za sprostredkovanie nákupu.

ZMLUVA O SPROSTREDKOVANIE? MY SPROSTREDKUJEME, PREDÁVAJÚCI ODOŠLE A VY OBDRŽÍTE!

Áno, s nami uzatvárate zmluvu o sprostredkovaní, nie zmluvu kúpnu. Na základe zmluvy o sprostredkovaní, ktorá je uzavretá medzi Vami a Prevádzkovateľom internetovej galérie Bonie.sk, Vám sprostredkujeme uzatvorenie kúpnej zmluvy s vybraným dodávateľom - predávajúcim tovaru so sídlom v Ázii. U nás si teda objednávate iba službu sprostredkovania. Vďaka tomu Vám môžeme ponúknuť tie najnižšie ceny.

AKO TO CELÉ PREBIEHA, KROK ZA KROKOM

V našej ponuke si vyberiete tovar, o ktorého sprostredkovanie máte záujem. Cena, ktorá je u vystaveného tovaru uvedená, zahŕňa ako cenu tovaru s nákladmi na jeho dodanie, tak našu odmenu za sprostredkovanie.
Odoslaním a zaplatením Vašej objednávky nás poveríte, aby sme za Vás zariadili nákup tovaru u predávajúceho. Stranami kúpnej zmluvy, ktorú za Vás uzavrieme, budete Vy a vybraný predávajúci pochádzajúci z Ázie.
Tovar odosiela predávajúci priamo na Vašu adresu. Zásielka teda putuje najrýchlejšou možnou cestou k Vám domov. Toto predstavuje značnú výhodu a úsporu Vašich nákladov oproti štandardným e-shopom, kde si kupujete tovar od jeho dodávateľa v Slovenskej republike. Taký dodávateľ musí do ceny tovaru premietnuť okrem svojej marže aj nemalé náklady na skladovanie tovaru a na jeho preposielanie, ktoré tak v konečnom dôsledku zaplatíte Vy ako zákazník. My žiadne také náklady nemáme, preto nám mimo pôvodnú cenu tovaru zaplatíte iba bežnou odmenu za sprostredkovanie. Poštovné je navyše hradené zo strany samotných predávajúcich z Ázie. Výsledná cena Vás teda vyjde o mnoho lacnejšie, ako keby ste nakupovali v bežnom e-shopu.
Zásielka s tovarom bude odoslaná z Ázie predávajúcim priamo zákazníkovi. Zásielka je štandardne doručená Slovenskou poštou či Zásilkovnou.
Teraz už si Vy alebo Vaši blízki užívajte radosti z vybraného tovaru!

MOŽNOSŤ ODSTÚPIŤ OD ZMLUVY

Ste zvyknutí na možnosť odstúpiť od zmluvy do 14 dní od doručenia tovaru? U nás sa nič nemení. Ponúkame Vám zadarmo zariadenie odstúpenie od kúpnej zmluvy s predávajúcim. Ak tak nebudete s tovarom z akéhokoľvek dôvodu spokojní, môžete ho jednoducho vrátiť. Keďže Vašu nespokojnosť s tovarom budeme chcieť odčiniť, vrátime Vám všetky peniaze, ktoré ste nám zaplatili (teda nielen kúpnu cenu tovaru ale aj našu odmenu za sprostredkovanie). Viac informácií o podmienkach odstúpenia od zmluvy nájdete v našich Obchodných podmienkach.

FUNGOVANIE REKLAMÁCIÍ NAŠICH SLUŽIEB

Ak nebudete spokojní s kvalitou našich služieb, napr. Vám na základe kúpnej zmluvy, ktorú Vám sprostredkujeme, bude dodaný iný tovar alebo bude tovar dodaný s omeškaním, môžete ich u nás reklamovať. Ponúkame Vám rôzne kompenzácie, pre prehľad sa pozrite do nášho Reklamačného poriadku.

FUNGOVANIE REKLAMÁCIÍ VAD KVALITY TOVARU

Bonie.sk je iba sprostredkovateľom, nie predávajúcim tovaru. Za kvalitu a akosť tovaru poskytovaného predávajúcim teda nenesie zodpovednosť. Kvalitatívnej vady tovaru preto musíte reklamovať priamo u predávajúceho, nie u nás. Kontakty predávajúceho Vám samozrejme odovzdáme.


Že sa Vám do toho nechce? Ponúkame bezplatné zariadenie reklamácie u predávajúceho v prvých štrnástich dňoch po obdržaní tovaru. Viac o podmienkach zariadení reklamácie tovaru nájdete v našich Obchodných podmienkach.

Reklamáciu tovaru ale nebudete musieť v naprostej väčšine prípadov riešiť, spokojnosť zákazníkov s kvalitou tovaru dodávaného predávajúcimi je totiž veľmi vysoká.

NEVÁHEJTE NÁS KONTAKTOVAŤ

Nie je Vám čokoľvek jasné alebo máte akékoľvek iné otázky? Neváhajte nás kontaktovať. Reagujeme vždy najneskôr do 48 hodín.

Pred výberom tovaru si, prosím, prečítajte naše Obchodné podmienky.