Poštovné zadarmo

U nás za poštovné nikdy neplatíte. Každá objednávka má u nás dopravu zadarmo.

 

Garancia spokojnosti

Vyberáme pre Vás ty najlepšie tovary od dodávateľov z celého sveta. Vďaka tomu sa môžete každý týždeň tešiť na nové produkty, ktoré sa vo svete teší veľkej obľube. Keďže spolupracujeme priamo s výrobcami, môžeme Vám ponúknuť tie najlepšie ceny v Slovenskej republike.

 

Platba online

U nás platíte na bezpečné platobné bráne. Prijímame platobné karty Visa, MasterCard, American Express, Discover a ďalšie. Môžete u nás tiež jednoducho zaplatiť cez Apple pay.

 

Sledovanie zásielky

Ku každej objednávke automaticky posielame emailom sledovacie číslo zásielky.

 

Expedícia tovaru

Tovar odosielame do 24 hodín po obdržaní platby.

 

Doba dodania

Obvyklá doba doručenia zásielky je 10 až 25 pracovných dní. Doručovacia doba je dlhšia, pretože je tovar zasielaný zo skladov v zahraničí priamo od dodávateľa. Vďaka tomu môžeme poskytovať najnižšej ceny na slovenskom trhu a dopravu zadarmo. Maximálna doba doručenia je 70 pracovných dní. Avšak 90% všetkých tovarov dorazí už do 25 pracovných dní. Ak si počkáte, budete mať tovar, ktorý u klasických slovenských e-shopov nenájdete!

 

Reklamácia

Ak by bol tovar doručený poškodený, alebo by nebol doručený vôbec, máte nárok na jeho reklamáciu. Reklamácie obvykle vybavujeme zaslaním nového tovaru.

 

Neváhajte nás kontaktovať

Nie je Vám čokoľvek jasné alebo máte akékoľvek iné otázky? Neváhajte nás kontaktovať emailom: info@bonie.sk. Reagujeme vždy najneskôr do 48 hodín.

Pred výberom tovaru si, prosím, prečítajte naše Obchodné podmienky.